Pożyczka hipoteczna

 

Pożyczka Hipoteczna

Jesteś właścicielem nieruchomości: mieszkania, działki, domu, przysługuje Ci własnościowe, spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego lub użytkowego a chwilowo brakuje Ci gotówki? To znaczy, że jesteś majętny a Twoje kłopoty są tylko przejściowe. Uwolnij swój kapitał drzemiący w murach. Pozwól aktywom pracować. Żyj dostatnio! Celebruj każdy dzień. Korzystaj z uroków życia!
Pożyczamy do 100.000,00 zł z terminem spłaty do 5 lat pod hipotekę na Twojej nieruchomości.

Nie stosujemy przewłaszczenia nieruchomości.
To Ty, przez cały okres kredytowania jesteś właścicielem nieruchomości. Nasz wpis o roszczenie uwidoczniony zostanie w dziale IV Hipoteka. Nie wymagamy operatu szacunkowego.
Człowiek z racji swojej natury przywiązuje większą wagę do natychmiastowości, do czerpania korzyści juz teraz, nie za rok. Temu samemu człowiekowi nie obca jest również teoria wartości pieniądza w czasie, gdzie powszechnie wiadomo, że tysiąc złotych dziś ma większą wartość nabywczą niż obietnica tego samego tysiąca za rok. Te wszystkie zachcianki człowieka spełnić może pożyczka hipoteczna. Stawia ona ponadto możliwość inwestowania, wyjścia z koszmarnej spirali zadłużeń. Pożyczka hipoteczna do doskonałe remedium na spłatę innych zobowiązań. To również najprostszy sposób kredytowania swoich marzeń. TRANSFER zaś postrzegany jest jako lider rynku niebankowych pożyczek hipotecznych.

Jak to wygląda w praktyce?
Na początek wystraczy podać nam numer księgi wieczystej. Jeśli po weryfikacji nieruchomości uzyska naszą akceptację poprosimy Cię o dalsze dokumenty:

  • akt notarialny nabycia nieruchomości
  • polisę ubezpieczeniową ( nie dotyczy nieruchomości gruntowej) inne dokumenty wskazujące na stan prawny i faktyczny nieruchomości przewidzianej do obciążenia hipoteką
  • na przykład wypis z rejestru gruntów, mapy, zdjęcia itp.
  • dwa dokumenty tożsamości
  • informację o wysokości dochodów
  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub wydruk pobrany ze strony internetowej CIDG

 

Specjalista z TRANSFERU poprowadzi Cię jak po sznurku do punktu finalnego jakim jest zawarcie umowy pożyczki hipotecznej i przelew środków na Twój rachunek. Nie musisz ruszać się z domu, gdziekolwiek mieszkasz, to nasz specjalista Cię odwiedzi nie pobierając z tego tytułu żadnych opłat.